Pôžičky pred výplatou, ale aj po výplate

Ak ste zamestnaný a máte výplatu, tak si môžete požiadať o výhodnú pôžičkuPre všetkých pracujúcich, ktorým skrížili cestu neočakávané udalosti, ktoré si žiadajú okamžité finančné riešenie, sú tu pôžičky pred výplatou. Dokonca ani nemusíte mať vyšší plat, aby vám bola žiadosť schválená, keďže nebankové spoločnosti umožňujú pôžičky pred výplatou bez dokladovania príjmu. Skutočne nemusíte mať vysoký plat na to, aby vám niekto požičal 6 000 eur. Pôžičky pred výplatou poskytujú bankové aj nebankové spoločnosti. Logicky pri tých bankových budete musieť spĺňať náročnejšie podmienky, ako napríklad dokladovať príjem, mať čistý register a iné veci. Na rozdiel od týchto, nebankové spoločnosti poskytujú peniaze bez registra, bez dokladovania príjmu, bez dokladovania účelu a bez založenia nehnuteľnosti.

Koho a ako požiadať?

Ak máte o pôžičky pred výplatou záujem, možno vás potešíme, ak povieme, že na slovenskom trhu sú viacerí poskytovatelia. Požičať si môžete z bankových aj nebankových spoločností. Alebo sa možno vaša pôžička pred výplatou nachádza na stránke, ktorá ponúka množstvo nebankových aj bankových spoločností poskytujúce pôžičky. Všetky typy pôžičky máte na jednom mieste, rovnako aj aj všetkých serióznych poskytovateľov. Ako vedieť, či je spoločnosť dôveryhodná? Odpoveď je veľmi jednoduchá. Stačí si otvoriť internetovú stránku Národnej banky Slovenska a vyhľadáte si zoznam bankových a nebankových spoločností. Na zozname nájdete len tie spoločnosti pôžičky pred výplatou, ktorí obdržali licenciu na poskytovanie pôžičiek, a teda splnili všetky náročné kritéria a vy im môžete dôverovať.

Akým spôsobom možno o ne požiadať? Na výber máte viacero možností. Žiadosť môžete podať telefonicky, internetom (online), sms správou alebo osobne.

Pôžička pred výplatou online je vhodná pre tých, ktorí potrebujú peniaze skutočne rýchlo a anonymne. Online metóda vám vie zabezpečiť peniaze už od 10 minút do 24 hodín od schválenia žiadosti. Nemusíte nikam chodiť, nijako sa chystať, stačí odoslať žiadosť doslova z vašej postele.

Sú výborne dostupné aj pre vás. Ak si stále nie ste istý, tak si otvorte túto webstránku.

Sms pôžička pred výplatou je pomalší, ba až najpomalší spôsob získania úveru, pretože dlhšie trvá vypísanie žiadosti, vyhodnotenie žiadosti, ako aj odosielanie peňazí na účet. Plus tento typ si účtuje vyššie poplatky za sprostredkovanie pôžičky.

Výška pôžičky závisí od toho, aký typ pôžičky pred výplatou si zoberieteKoľko vám požičajú?

Je vhodná na väčšie alebo menšie riešenie problémov. Môžete požiadať o dva druhy pôžičiek, ktoré sa rozlišujú poskytnutou sumou, dobou splatnosti a rýchlosťou doručenia. K dispozícii je vám ihneď a ak vám nebude vyhovovať jej ponuka, môžete požiadať o rýchle úvery.

Chcem peniaze ihneď

Pôžička pred výplatou ihneď je pôžička pre každého zamestnaného, ktorý potrebuje financie do 500 eur. Požičať si je možné už od 25 eur. Pôžička ihneď má tú výhodu, že vám dokáže sprostredkovať peniaze veľmi rýchlo. V niektorých prípadoch ju môžete mať na účte už do 10 minút, prípadne hodín maximálne do 4 dní, ak by ste si, v prípade schválenia vašej žiadosti, zvolili odoslanie peňazí šekom. Čo sa týka doby splatnosti, tak pôžička pred výplatou ihneď vám dá dostatok času. XS pôžička vám poskytne až 3 mesiace na splatenie požičanej čiastky, bez možnosti skoršieho splatenia. Ferratum a Pôžičkomat vám dajú na výber z intervalu niekoľkých dní, od približne 5 do 31 dní. Pôžička pred výplatou ihneď má zvýšenú úrokovú sadzbu (v porovnaní s klasickými spoločnosťami), pohybuje sa okolo 20-25%. Avšak, spoločnosti Ferratum a Pôžičkomat vám úrok úplne odpustia, ak od nich žiadate o pôžičku prvýkrát. Je zaraditeľná medzi pôžičky pred výplatou bez registra a bez dokladovania príjmu. Je dostupná výhradne v nebankových spoločnostiach.

Rýchle vyplatenie peňazí

Rýchle narozdiel od tzv. ihneď poskytujú svojim žiadateľom vyššie sumy a dlhšiu dobu splatnosti. Požiadať môžete až do 6 000 eur s tým, že môžete splácať až 84 mesiacov (nie u všetkých poskytovateľov). Úroková sadzba týchto pôžičiek sa opäť pohybuje okolo 20-25% a týka sa bankových aj nebankových spoločností. Väčšinou nie sú s týmito pôžičkami spojené zvýhodnené úroky, ale rovnako sa to ani nevylučuje. Rýchle pôžičky do výplaty však majú dlhšiu dobu vybavovania, ktorá môže trvať aj týždeň. Rovnako treba pri vyšších sumách počítať s dokladovaním príjmu, prípadne nazeraním do registra ( hlavne pri bankových spoločnostiach). Bankové spoločnosti okrem toho požadujú aj vyšší príjem na to, aby vaša žiadosť o pôžičku bola schválená, zatiaľ čo pri nebankových spoločnostiach nemusíte vo väčšine prípadov dokladovať príjem.