Cez rýchlu pôžičku získate peniaze jednoducho a diskrétne

Ak Vám ide o to, že pôžičku dostanete rýchle, tak skúste ju vybaviť onlineKto rýchlo dáva, dvakrát dáva.“ hovorili naši predkovia a na tejto starej múdrosti sa doteraz nič nezmenilo a platí to aj pri rýchlych pôžičkách. Človek v tiesni si cení pohotovú pomoc dvojnásobne a ešte viac to platí v prípade, keď sa jedná o peniaze. Veď to určite poznáme z vlastnej skúsenosti, idú Vianoce a každý by veľmi rád potešil svojich blízkych pekným darčekom. Do výplaty je ešte ďaleko, ale práve teraz je v akcii ten televízor, ktorý ste mali v pláne kúpiť rodine. Tento nákup by vám pomohol ušetriť pár eur, lenže momentálne nemáte na účte dostatok peňazí. Čo teda urobiť? Už nemusíte dlho rozmýšľať, efektívnym riešením je internet. Tie vám pomôžu získať peniaze nielen na vianočné darčeky, ale aj na ďalšie neočakávane výdavky v rodinnom rozpočte. To všetko rýchlo, jednoducho a diskrétne.

Je ozaj okamžitá

Asi pre vás nebude žiadnym prekvapením, keď vám povieme, že najväčším pozitívom rýchlych pôžičiek je jednoznačne rýchlosť získania peňazí. To si viete jednoducho vyčítať aj zo samotného pomenovania pôžičky. Zrejme vás však bude viac zaujímať, v akom najkratšom čase je možné mať peniaze na účte. A odpoveď je, už do 10 minút. Na otázku, ako je to možné, vám vieme ponúknuť hneď niekoľko dôvodov:

 • okamžitý proces schválenia

Po odoslaní žiadosti nasleduje jej spracovanie v systéme nebankovej spoločnosti. Pre ujasnenie je potrebné zdôrazniť fakt, že najväčšími poskytovateľmi sú nebankové spoločnosti. Tento fakt vás vôbec nemusí odrádzať, nakoľko na finančnom trhu pôsobí veľa overených nebankoviek s dlhoročnou tradíciou a množstvom spokojných klientov. Predsudky môžete odložiť bokom a stačí si zachovať zdravý rozum, aby ste vedeli posúdiť výhodnosť, resp. nevýhodnosť ponuky. Nebanková spoločnosť má okamžitý proces schválenia tohto typu pôžičky a už do 5 minút môžete mať doručené vyjadrenie o stave vašej žiadosti. Schvaľovanie prebieha online a vďaka moderným technológiám je možný takýto promptný výsledok. Rozhodnutie sa vykonáva na základe poskytnutých informácií z vašej strany. Nemusíte sa obávať, k žiadosti o rýchlu pôžičku nemusíte predkladať žiadne potvrdenia.

 • bez potreby dokladovania

Môžete ju získať aj bez dokladovania príjmu a preukazovania účelu použitia peňazí. Z pohľadu nebankovej spoločnosti je úplne jedno, či peniaze chcete použiť na nákup nového televízora alebo chcete ísť na vianočnú lyžovačku. Poskytovateľa nezaujíma ani váš príjem, čiže sú pre nezamestnaných a ďalších ľudí s nedostatočným príjmom, matky na materskej dovolenke, dôchodcov, študentov, či živnostníkov. Zamestnaní ľudia môžu využiť pôžičky pred výplatou a rovnako nepotrebujú nebankovke ukazovať výplatnú pásku alebo výpis z účtu. Rýchlosť je zabezpečená aj tým, že poskytovateľ nemusí čakať na doručenie všetkých formalít zo strany žiadateľa.

 • bez overovania v registri

Ďalšie zdržanie pri poskytovaní rýchlej pôžičky by nastalo, ak by si nebanková spoločnosť musela overovať každého žiadateľa v úverových registroch dlžníkov. Preverovanie v registroch je časovo náročné a táto strata času na byrokratické úkony by určite odradila množstvo záujemcov o pôžičky. Nehovoriac o tom, že už by sme nemohli hovoriť o rýchlych pôžičkách. Istým pozitívom pri rýchlej pôžičke bez registra je poskytnutie peňazí aj žiadateľovi so záznamom v registri. Tým pádom tieto financie môžu slúžiť na uhradenie starých dlhov, aby sa dlžník mohol postaviť na vlastné nohy. Zároveň musíme rátať s možnosťou, že záznam v registri môže mať aj človek, ktorý si väčšinu svojich záväzkov platil poctivo. Len v rámci iných povinností mohol na jednu splátku zabudnúť a nezaplatil ju včas. Čiže aj ľudom, ktorí sa bez vlastnej viny dostali do registra dlžníkov, umožňujú nebankové spoločnosti získať peniaze vďaka rýchlym pôžičkám bez registra.

 • peniaze hneď na účet

Z technického hľadiska môže byť časovo najnáročnejší prevod peňazí z bankového účtu nebankovej spoločnosti na účet žiadateľa. Mnohé nebankové spoločnosti sa túto komplikáciu snažia vyriešiť zriadením účtov hneď vo viacerých bankách. Tým pádom posielajú schválené pôžičky priamo z účtu v rovnakej banke ako má žiadateľ o pôžičku. To umožňuje ušetriť nielen hodiny, ale dokonca i dni, ktoré by mohol trvať medzibankový prevod peňazí. Získanie peňazí môže urýchliť aj samotný žiadateľ a to úplne jednoduchým spôsobom. Najprv si overiť, či má vybraná nebanková spoločnosť účet v jeho banke. A potom si stačí uvedomiť, že najlepšie je žiadať o pôžičku v pracovný deň v rámci pracovného času. Vtedy je veľká šanca získať peniaze do niekoľkých minút. Ak požiadate o pôžičku cez víkend alebo cez sviatok, musíte rátať s rizikom, že rýchla pôžička na účet nepríde tak skoro.

Vybavíte ich ozaj jednoducho

Odporúčaný spôsob vybavenia je cez internetVybavenie rýchlej pôžičky nie je nič zložité. Nemusíte mať obavy, že by ste pri nej museli vystať dlhý rad v kamennej pobočke nebankovky alebo sa museli prispôsobovať predpísaným otváracím hodinám. Všetko to dokážete zvládnuť celkom jednoducho. Na výber máte hneď z troch pohodlných možností:

 • cez telefón

Prvou možnosťou je telefonická žiadosť. Zistíte si telefonický kontakt na vybranú nebankovú spoločnosť, zavoláte tam a priamym rozhovorom s ich finančným špecialistom požiadate o pôžičku. V prípade nejakých nejasností ohľadom pôžičky, môžete dostať odpoveď priamo od kompetentného človeka a hneď budete vedieť, či je vaša žiadosť schválená.

 • cez sms

Ak síce používate mobil, ale nemáte veľmi radi vybavovanie cez telefón, môžete siahnuť po druhej možnosti. Požiadať o rýchlu pôžičku prostredníctvom sms. Je to síce jednoduchší spôsobom ako telefonický rozhovor, ale opäť musíte poznať niekoľko informácií. Prvou z nich je číslo poskytovateľa, na ktoré je potrebné túto správu poslať. Nemenej dôležitou vecou je vedieť presný tvar v akom musíte správu napísať. Tento vopred zadefinovaný tvar môže vyzerať takto „300 30 JAN PETRZLEN 123456/7890 AB54321 HLAVNA 2 BRATISLAVA“, na vysvetlenie jednotlivých slov v tejto správe „SUMA (300 €) SPLATNOST (30 dní) MENO RODNE CISLO CISLO OBCIANSKEHO PREUKAZU ADRESA“. Pri niektorých poskytovateľoch je potrebná registrácia vopred na ich webových stránkach. V takých prípadoch do správy uvádzate už iba zákaznícke číslo, výšku pôžičky a jej splatnosť.

 • rýchle pôžičky online

Posledná možnosť je podľa nášho názoru najpohodlnejšia. Stačí vám len pripojenie na internet a rýchla pôžička môže byť vaša. V pokoji domova si dokážete porovnať viaceré ponuky nebankových spoločností a rozhodnúť sa pre najvýhodnejšiu rýchlu pôžičku. Potom už iba navštívite stránku vybranej nebankovky alebo nejakého jej sprostredkovateľa, vyplníte online formulár so svojimi údajmi a žiadosť odošlete jednoduchým stlačením jedného tlačidla.

Zaručujú diskrétnosť

Nie je veľmi príjemné, ak o našich finančných problémoch vie veľa ľudí, či už susedia alebo kolegovia v práci. Pri rýchlych pôžičkách je diskrétnosť na vysokej úrovni. Ako ste videli, o pôžičku môžete požiadať z domu a hneď niekoľkými spôsobmi. Svoje údaje poskytujete len nebankovej spoločnosti a peniaze vám prídu priamo na bankový účet. Nemusíte nikam chodiť, nikomu sa zverovať a priznať ťažkosti s financiami.

Aké sú limity?

Výška požičanej sumy je mnohokrát rozhodujúci faktorUž sme si povedali v čom spočíva rýchlosť pri tomto type pôžičky a aj ako môžete požiadať o rýchlu pôžičku. Teraz si povedzme o samotných podmienkach rýchlej pôžičky s ohľadom na limity, s ktorými musíte pri žiadosti rátať.

 • výška pôžičky

Rýchle pôžičky vás nevytrhnú z problémov, pokiaľ si potrebujete požičať 3000 €. Väčšina nebankových spoločností poskytuje rýchlu pôžičky do sumy 350 €. Samozrejme nebankovka vám rada poskytne aj vyššiu sumu peňazí, musíte však rátať s možnosťou, že nedostanete rýchlu pôžičku ihneď a veriteľ si dôkladne preverí vašu bonitu, možný záznam v registri dlžníkov a podobne.

 • doba splatnosti

Doba splatnosti pri rýchlych pôžičkách je tiež rýchla. Je zrejmé, že sumu 350 € nebude dlžník splácať celý rok. Dĺžka sa pohybuje od 5 po 31 dní, v závislosti od sumy pôžičky. Ak máte problém so splatením úveru, môžete požiadať o posunutie termínu splátky. Nebankové spoločnosti takýto prolong umožňujú, samozrejme za určitý poplatok.

 • úroky

Žiadateľ o rýchlu pôžičku musí rátať s navýšenou úrokovou sadzbou v porovnaní s inými typmi nebankových pôžičiek. Preto je potrebné si dôkladne preštudovať všetky podmienky pôžičky, aby vás neprekvapila konečná suma, ktorú budete musieť splatiť. Výška úroku pri rýchlych pôžičkách u niektorých nebankoviek môže dosiahnuť až 30 %. Iné zase ponúkajú novým klientom akciu rýchlej pôžičky bez úroku. K takýmto spoločnostiam patrí napr. Ferratum alebo Pôžičkomat.

 • podmienky pre žiadateľa

Nebankové spoločnosti majú na žiadateľa iba minimálne požiadavky. V drvivej väčšine ide iba o tieto dve, vek nad 18 rokov a trvalý pobyt na území Slovenskej republiky.

Ak chcete vedieť viac o pôžičkách všeobecne, môžete získať dôležité informácie na stránke Wikipédie: https://en.wikipedia.org/wiki/Loan